O firmie

7W to marka stworzona wiele lat temu, dziś należy do grupy Art Black, która dumnie wspiera i rozwija markę 7W. Poniżej znajdą Państwo nieco więcej informacji o naszej działalności.

Kim jesteśmy ?

Nasza historia rozpoczęła się w okolicach 2000 roku, kiedy to oferowaliśmy dla naszych klientów konta shellowe, służące głównie do użytkowania sieci ircnet. Kiedy konta shellowe straciły na popularności uwagę skupiliśmy na świadczeniu usług hostingowych. Przez wiele lat obsługiwaliśmy klientów, nastawionych na duże obciążenie serwerów i nagłe skoki aktwyności, wypracowaliśmy własne metody zarządzania serwerami, dbając o to aby usługa świadczona była w sposób nieprzerwany.

Co robimy dziś ?

Świadczymy profesjonalne usługi hostingowe, które zapewniają nie tylko dbałość o serwery, ale również pełne wsparcie w procesie opieki nad witryną internetową. Jako, że dużą część naszych klientów stanowią blogerzy, 7W oferuje doskonały pakiet usług skierowany właśnie do tej grupy odbiorców. Dodatkowo nasza firma projektuje oraz wdraża strony internetowe dla firm, blogi oraz sklepy internetowe. Służymy także wsparciem w zakresie pozycjonowania.

Zobacz co oferujemy

Rejestrację domen

U nasz szybko zarejestrujesz swoją domenę !

Hosting dla firm

Szybki i niezawodny hosting dla firm, wraz z niezbędnym wsparciem.

Hosting dla blogerów

Dedykowany hosting dla blogerów. Z nami blogowanie stanie się przyjemnością.

Usługi projektowe

Chcesz wykonać stronę, a może odświeżyć wygląd starej ? Zgłoś się do nas.

Poznaj nasze inne marki

01#Blogeoo

Blogeoo to katalog blogów w okolicy. Ten serwis stworzyliśmy z myślą o naszych klientach, którzy są blogerami, aby wspomóc ich działania oraz zapewnić jeszcze lepszą promocję bloga. Istnienie w katalogu blogeoo, to lepsza indeksacja w wyszukiwarkach oraz jeszcze więcej odwiedzających.

02#Art Black Studio

To marka zrzeszająca nasze wszystkie marki. To właśnie tu pracujemy nad najważniejszymi strategiami naszych serwisów. Art Black Studio to także pracownia, w której można wykonać wiele projektów od graficznych po muzyczne.

03#Tanie Wizytówki

To marka, która wydrukuje dla Ciebie świetnej jakości wizytówki w bardzo rozsądnych pieniądzach. Tanie wizytówki to prosty i przejrzysty serwis, w którym zamówisz wizytówki dla swojego bloga czy firmy. W cenę wliczone jest wykonanie profesjonalnego projektu, a także koszty dostawy na terenie Polski.