Hosting dla blogerów

  • Home
  • /
  • Hosting dla blogerów

Nasza przygoda z blogami rozpoczęła się w 2012 roku, świadcząc zarówno usługi hostingowe jak też projektowe. Weszliśmy w świat blogosfery tak głęboko, że sami zaczęliśmy prowadzić blogi, zarażając tym innych. Jako, że jesteśmy częścią blogosfery, doskonale znamy potrzeby blogerów, wiemy w jaki sposób generować na blogu więcej wyświetleń, jak przyciągać czytelników, co eksponować by osiągać lepsze rezultaty niż inni którzy blogują znacznie dłużej. Współpraca z nami to nie tylko hosting, to również tworzenie bloga, tak by był ciekawym i chętnie odwiedzanym miejscem w sieci. Poświęć chwilę – zobacz co możemy dla Ciebie zrobić !

01#Wiemy, że to musi pasować

Tworząc bloga trzeba pamiętać, by był on jakby przedłużeniem człowieka, w tym wypadku Was. Na samym początku przeprowadzamy dokładny wywiad, aby wycisnąć z bloga, dokładnie tyle ile się da. To w jaki sposób zaprojektujemy bloga, przede wszystkim zależy od tego jak Wy postrzegacie świat.

Autentyczny oraz estetyczny blog przyciągnie znacznie więcej użytkowników, niż jedynie dobra treść. Dziś zwraca się uwagę na wszystko. Dlatego świetny wygląd w połączeniu z dobrym tekstem da świetne efekty.

02#Zrobimy po prostu swoje

Przygotujemy nową grafikę dla Twojego bloga, uwzględniając wszelkie ustalenia. Dodatkowo wykonamy z Tobą sesję zdjęciową, aby podkreślić najważniejsze elementy i uatrakcyjnić wygląd. Wykonując projekty jednocześnie ujednolicimy grafikę na Twoich kanałach social media – facebook, youtube, instagram czy twitter.

Już prawie możesz się cieszyć swoim nowym blogiem. Prawie, bo pozostaje jeszcze jedno.

03#Nauczymy Cię jak blogować

Dostaniesz od nas materiały w formie video, które nauczą Cię w jaki sposób dodawać nowe posty i na co zwracać uwagę, aby Twoi czytelnicy byli zachwyceni. Jeśli to nie będzie Twój pierwszy blog, dodatkowo wyszczególnimy, w których miejscach zostały popełnione błędy na poprzednim blogu. Stosując nasze wskazówki, oraz działając z naszym wsparciem, szybko zauważysz przyrost użytkowników, którzy odwiedzają Twój blog.

04#Zawsze jesteśmy gotowi

Kiedy Ty zajmiesz się blogowaniem, my będziemy czuwać, aby blog zawsze prawidłowo funkcjonował. Zadbamy o wszystkie aktualizacje, a także zabezpieczymy bloga przed ewentualnymi atakami. Dodatkowo wykonamy backup danych, co będzie dodatkową formą ochrony Twojej strony.

Nasz dział wsparcia przyjmuje zgłoszenia 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Masz problem – daj nam znać, rozwiążemy go wspólnie.

05#S.E.O – Z nami to proste !

Blogerzy którzy chcą rozwijać się jeszcze szybciej, mogą zmienić pakiet hostingowy i wybrać pakiet SEO, który gwarantuje wykonanie odpowiedniej reklamy, aby witryna zyskiwała coraz lepsze pozycje w wyszukiwarkach, a także była częściej odwiedzana przez roboty wyszukiwarek. Pakiet SEO to świetna propozycja dla osób, które nie mają ani głowy ani czasu do SEO. Dla osób chcących wykonywać pozycjonowanie samodzielnie przygotowaliśmy specjalny kurs, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces pozycjonowania bloga.

06#Monetyzacja bloga

Na pierwsze zarobki czasami długo trzeba poczekać prowadząc bloga, jednak nie zawsze ta reguła się sprawdza. Działając z nami, wskażemy Ci najlepsze formy współpracy blogowej, które dają efekty już od pierwszych dni blogowania, dzięki temu zaczniesz jeszcze lepiej rozwijać swojego bloga. Zgromadzone w ten sposób środki pozwolą Ci się szybciej rozwinąć, lub jeśli wolisz – zawsze możesz przeznaczyć to na wakacje.

07#Mentbloging

Wielu blogerów potrzebuje stałej pomocy doświadczonych specjalistów, zarówno w zakresie prowadzenia bloga, jak też jego promocji. 7W Hosting oferuje usługę mentoringu, gdzie wspólnie pracujemy nad tym aby rezultaty w blogowaniu były jak najlepsze, przekładając się zarówno na popularność bloga jak i jego zyski.

08#Własna linia produktowa

Dziś wielu blogerów czy youtuberów otwiera własne linie produktowe, na ogół są to koszulki, często również drobne gadżety jak breloki czy kubki reklamowe. 7W zapewnia zarówno wykonanie projektów na tzw. mockupach, jak również wdrożenie tych produktów do sklepu internetowego blogera. Kiedy stronę sprzedażową mamy już gotową, oferujemy także wykonanie nadruków na produktach, oraz dostarczenie do klientów. Obecnie dostawę możemy wykonać na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

09#Pełna satysfakcja z blogowania !

7W Hosting nie stosuje specjalistycznych umów, a także okresów wypowiedzenia usługi. Nie nakładamy także kar na osoby, które chcą zrezygnować z naszych usług. Tradycyjnie usługę opłaca się na rok z góry – jeżeli klient zechce odejść wcześniej, może to zrobić bez zwrotu kosztów. Usługa która nie zostanie opłacona na kolejny rok – wygaśnie. Oznacza to, iż nie wiążemy Państwa niczym, poza profesjonalną obsługą oraz serdecznym wsparciem które oferujemy w ramach naszych usług.

10#Zarabiaj z 7W – Program partnerski

Wierzymy iż warto promować firmy, które wykonują swoje zadania perfekcyjnie. Dlatego kiedy zostaną Państwo naszym klientem, oferujemy bardzo atrakcyjny program partnerski. Promując nasze usługi, oferujemy aż 25% dożywotniej prowizji. Prowizja ta zostanie doliczona do Państwa rachunku, może zostać wykorzystana na opłacenie usług w 7W lub wypłacona na dowolne konto bankowe.

11#Katalog blogów – Blogeoo

Już na sam początek naszej współpracy oferujemy ci bezpłatny kupon, dzięki któremu zgłosisz swojego bloga do bazy blogeoo, w której można znaleźć innych blogerów w swojej okolicy. Promocja na blogeoo to dodatkowe linki do Twojej witryny, a także możliwość odnalezienia Twojego bloga przez osoby z Twojego miasta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.

Ciągle pracujemy nad kolejnymi kuponami rabatowymi, które mogą przydać się dla blogerów.