Seobloger

SEO BLOGER

W przypadku pakietu SEO BLOGER nadal cieszysz się funkcjonalnością Twojego serwera, a dodatkowo zapewniasz swojemu blogowi dodatkowe pozycjonowanie. Jeżeli nie masz czasu na pozycjonowanie i z własnym blogiem nie robisz w tym kierunku zupełnie nic – to będzie pierwszy, świetny krok. Nie tylko wspólnie z Tobą dobierzemy frazy kluczowe, ale również przeprowadzimy analizę. Otrzymasz od nas również dostęp do panelu, w którym będziesz monitorować pozycje swojej strony w wyszukiwarce.

Domena w cenie

Wybierając ten pakiet otrzymujesz domenę w cenie. Jeżeli masz już domenę u innego rejestratora – możesz ją przenieść do naszej firmy. Cena 499zł jest ceną odnowienia serwera oraz domeny. Domeny które kwalifikują się do usługi SEOBLOGER: .pl .com .net .org .biz .info .co.uk .com.pl, polskie domeny regionalne. Jeżeli nie jesteś pewien czy Twoja domena się kwalifikuje – zapytaj nas o to !

Seoplus

Czym jest pakiet seoplus ? Przede wszystkim to dodatkowe wsparcie dla Twojego bloga. Dzięki temu pakietowi Twój blog będzie dużo lepiej indeksowany, dzięki czemu wpisy pojawią się szybciej w wyszukiwarkach oraz zanotują znaczenie lepsze pozycje. Seoplus to zarówno krótkie szkolenie dla Ciebie z zakresu SEO, jak również prace które wykonujemy my, by Twój blog szybował wyżej. W pakiecie seoplus otrzymujesz także dostęp do panelu, monitorującego Twoje pozycje w wyszukiwarkach.

SEOBLOGER
499zł / rocznie Cena odnowienia: 499zł

  • Nielimitowany transfer
  • Powierzchnia: 5GB
  • Backup: codzienny
  • Domena w cenie
  • Seoplus: tak
  • Wsparcie techniczne 24/7